Maslakta Ofis başlıklı konumuzda bugün oldukça ilginç bir konuya değineceğiz. Bu makalemizde de maslakta ofis tutmanız için 5 nedeni ele alacağız.

1. Ulaşımı En Kolay Bir Yerde Merkeze Sahip Olun

ulasim-imkani

İstanbul’da ulaşım oldukça önemli bir faktördür. Bu sebeple, İstanbul’un tüm ilçeleri göz önünde bulundurulduğunda Maslak oldukça önemli bir faaliyet merkezidir. Dolayısıyla, maslakta ofis tutmanız sizin için önemli bir avantaj olarak yerini alacaktır.

2. Yemeğe Hızlı Ulaşım Sağlayın

yemek-imkani

Sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve akşam yemeği gibi üç öğün yemek için bir catering firmasına burada ihtiyacınız var mı bilemiyoruz. Ancak burada çok farklı ve güzel restoranların olduğunu sizlere bildirmek isteriz.

3. Spor Merkezinin Odağı Olun

spor-imkani

Burada spor yapmanız için oldukça bahaneniz çok olacaktır. Çünkü, her yerde birer spor salonu bulunmakla birlikte birçok yerde farklı farklı spor aktiviteleri bulunmaktadır. Basketbol, futbol, voleybol, yüzme gibi aktiviteler bunlardan sadece birkaçıdır.

4. Network Açısından Olumlu Bir Ekosisteme Sahip Olun

ofis-imkani

Maslakta ofis sahibi olmak demek birçok avantajı beraberinde getirir. Bunlardan birisi de sahip olmuş olacağınız çevredir. Bu sebeple burada ofise sahip olmanız demek birçok farklı meslek dalına mensup bireylerle tanışmanız anlamına gelecektir.

5. Sıcak Bir Ortama Sahip Olun

sicak-bir-ortam

Son olarak bahsetmemiz gerekirse 5 Adımda Maslakta Ofis sahibi olmak demek sıcak bir ekosistemin parçası olmak anlamına gelmektedir. Sakin, huzurlu bir ortamın yanı sıra birlikte iş birliği yapacağınız kişiler ile kendinizi ve firmanızı hızla geliştirebilir ve ekosistemin güzel bir parçası haline gelebilirsiniz.

Sonuç

maslakta-ofis-tutma-nedenleri

Yapılan araştırmalara göre Maslakta Ofis sahibi olan insanların %70’i halinden çok memnun olduğunu göstermiştir. Bu da Maslakta Ofis sahibi olmanızın ne kadar değerli ve önemli olduğunu gösterir. Dolayısıyla Maslakta Ofis sahibi olmanızın faydalarını şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Ulaşım açısından metro, otobüs vs. en kolay bir hatta sahip olması,
  • Catering hizmetlerinin yanı sıra kafe, restoran ve otel gibi mekanlardan yemek imkanının kolay ve ulaşılabilir olması,
  • Spor salonları, aktiviteleri gibi imkanların bol olması,
  • Etkileşim açısından büyük bir Network’e sahip olması,
  • Sıcak bir ortamın bulunması.

Sizlerin de Maslakta Ofis konulu başlık ilginizi çekti mi? Eğer tanıtım yazısı yayımlamak ve sizde konuk olarak köşemizde yer almak isterseniz iletişim bölümünden bizlere ulaşarak ilgili makalelerinizi ve haber başlıklarınızı iletebilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.

Bir önceki makalemiz ilginizi çeker mi?

Maslakta Ofis Kiraları Düşecek Mi?