Maslakta ofis bulmak oldukça zor gözükebilir. Ancak bunu 5 basit adım ile maslakta ofis bulmanın ne kadar kolay olduğunu şimdi hep beraber inceleyelim. 

Maslakta Ofis Bulmak Kolay Mı?

Her İstanbul ilçesinde olduğu gibi maslakta ofis bulmak oldukça uzun bir süreç gerektirir. Fakat, bu durum Maslakta Ofis adlı firmamızla oldukça kolaydır. Bu sebeple maslakta ofis ile iletişime geçip en kısa zamanda yerinizi ayırtın.

Maslakta Ofis

Bu semt; diğer semtlere nazaran daha ferah bir ekosistem sunmaktadır. Sarıyer’in en güzide ilçelerinden biri olan Maslak ile en uygun ofisinizi bizimle beraber keşfedin.

Ofis Pahalı Mı Maslakta?

Ofis fiyatları aramış olduğunuz Maslakta ofisi ihtiyaçlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Kısaca, en uygunları metrekaresi en düşük olandan başlayanlar olmakta olduğu ifade edilebilir. 

dilaeyno-ofis-maslak

Diğer bir perspektiften bakacak olunursa da içinize en çok sinen mekan yine sizin için en uygun ofis olacaktır. Bu sebeple fiyatı birinci öncelik almamak gerekir.

Güvenilir Olur Mu Maslakta Ofis?

Ofisin yeri, mekanı ve yapım yılına bağlı olarak değişir. Maslak çok köklü bir Sarıyer ilçesine bağlı yerde olduğu için bu konuda gönlünüz ferah olabilir.

en-luks-ofis-maslevo

İstanbul’un en güvenilir bir ilçesi olması nedeniyle bu tür konular üzerinde fazla vakit kaybetmemenizi ve bir an önce size yakışan en uygun ofise sahip olmanızı tavsiye ederiz.

Maslakta Ofis Kiralık veya Satılık Var Mıdır?

Evet, maslakta devasa sayıda kiralık veya satılık ofisleri bulabilmek mümkündür. Dolayısıyla ilçenin planlı ve vizyon sahibi olan kurgusuyla size en uygun büyüklükte bir ofise geçici veya süresiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

mariyovi-ofis-maslak

En kısa sürede kiralık veya satılık bir ofisi bulabilmenin en iyi yolu çok araştırmaktan geçer. Sizler de mutlaka araştırmalarınızı bu anlamda iyi yapmalısınız. Aksi takdirde işiniz zorlaşabilir. Bu zorlaşma olmaması için çok iyi analiz etmeniz gerekir.

Paylaşımlı veya Devre Mülk Ofis Maslakta Mevcut Mudur?

Evet, sınırlı sayıda da olsa paylaşımlı ofis veya devre mülk ofis maslakta bulmak mümkündür. Bu konuda Maslakta Ofis uzmanları bu konuda en uygun cevabı sizler için sağlamaktadır.

marjevyo-ofis-canli

Sizler de İstanbul’un Sarıyer’de önemli bir ilçesi olan Maslak’ta uzun soluklu bir çalışma yapmak istiyorsanız mutlaka paylaşımlı bir ofis ile maslak mağaza ofisleri hakkında ilk izlenimlerinizi kazanmalısınız.

Sonuç: En İyi Maslakta Ofis Her Yerde Var

maslakta-en-pahali-ofis

Sonuç olarak, sınırlı sayıda bir kıtlık zihniyeti asla yoktur. Eğer Maslak’ta bir ofis sahibi olmak istiyorsanız, size en uygun bir şekilde en güzel ofisleri elde edebilirsiniz. Dolayısıyla bu sizleri daha bilinir güvendik bir yöne çekmeyi sağlar. O sebeple en uygun yer için Maslakta Ofis Hakkımızda kısmı ile bizlerle ilgili sıkça sorulan sorular sekmesinden daha fazla bilgi alabilir ve çok iyi yerlerde bir ofis sahibi olabilirsiniz.

Maslakta Ofis Tutmanın Avantajları

İş yaşamının olmazsa olmazlarından biri olan ortak çalışma alanları ofisler, günümüzde farklı modellerle beraber evrime uğrarken günümüz gelişimlerine hiçbir zaman kayıtsız kalmamıştır. Yeni nesil ofis modelleriyle beraber startup seviyesindeki şirketler, birbirinden farklı ofis çözümleriyle insanları pek çok açıdan finansal anlamda destek sağlıyor.

Maslak, iş yaşamının merkezi olarak bilinen İstanbul’un en lüks ve en bilinen konumu olurken günümüz koşulları altında da pek çok şirketin genel müdürlüğünün faaliyetini gösterdiği, bulunduğu konumlar arasında yerini alır. Avrupa Yakası’nda bir binlerce şirketin bulunduğu konum neresi diye sorulduğunda tek cevap, Maslak olacaktır. Burada binlerce şirkete ev sahipliği yapan gökdelenler, rezidanslar ve iş merkezlerinin olmasıyla beraber yeni nesil ofislerin kurulması da kaçınılmaz olmuştur.

Pek çok açıdan büyük, esnek ve geniş bir çalışma alanını sunan yeni nesil ofislerin Maslak’ta bulunmasıyla beraber ne gibi avantajlar sağladığından söz edelim ister misiniz?

Maslak’ta Geniş Çalışma Alanlarına Sahip Olun

Maslak’ta bulunan birçok yapı, genel itibariyle doğrudan iş merkezi olarak konumlandığını söyleyebiliriz. Hal böyle olunca finans sektörü başta olmak üzere birbirinden farklı firma, burada merkezi bir yapı kurar ve ofis ortamını burada yaratır. Benzer şekilde siz de kendi işletmeniz için uygun bir geniş alana sahip olmak istediğinizde, ofisinizin esnek ve geniş bir alanda kurulması adına Maslak’ı tercih edebilirsiniz.

Genel hat itibariyle Maslak’ta ofis tutmanın avantajları arasında sayacağımız şeylerden biri geniş çalışma alanlarına sahip olmanız olacaktır. Ofislerin artık ihtiyaçlarla beraber toplantı odalarından tutun da geniş bir çalışma alanında ekibin ortak bir çalışma sürdürmesi gibi bir sürece amaç etmesi sayesinde bugünlerde ofislerin verimliliğini artıran şeyin ortak çalışma alanları olduğunu söyleyebiliriz. Buna göre hem verimli hem de geniş bir çalışma alanı için tercihte bulunabilirsiniz.

Geniş Network Ağı Yaratın

Genel ofisler dışında bu tip paylaşımlı ofislerde olmak, iş süreçlerinize en iyi şekilde katkı sağlar. En iyisi ise merkez ofislere bağlı kalınması dışında ortak alanlarda farklı sektörlere ait insanlarla bir arada bulunmanız ve çalışmanız olacaktır. Maslak’ta birçok modelde bulacağınız bu tip çalışma ofislerinde, iş birliği içerisinde olacağınız harika networking geliştirme imkanına sahip olacağınız unutmayınız.

Maslak’ta ofis kiralama modelleriyle birlikte gerek manzara gerekse ferah bir ortam sayesinde kesinlikle iş süreçlerinizin daha iyi bir şekilde tamamlanmasını sağlarsınız. Çay ve kahve servisinde sınırsız hizmet, asistan ve sekreterlik hizmetleri, 10 dakika içerisinde merkezi toplu taşıma alanlarına ulaşım, çeşitli plaza ve iş merkezlerine birçok iş ortaklığı, iş birliğiyle ilgili olarak daha hızlı ulaşabilme şartlarıyla beraber ofislerinizin buralarda olmasını gerçekleştirmiş olabilirsiniz.

Bu tip ofislerde ve binalarda kartlı giriş sistemleri, parmak okuyucu ya da benzer güvenlik turnikeleri olması sayesinde giriş çıkış kontrolü, 7-24 güvenlik kontrolü, en iyi çalışma masası ve sandalyeleriyle birlikte çeşitli büyüklükteki toplantı odalarında hijyene dikkat edilerek sizlerde en iyi hizmeti ofis hizmetlerinden hazır biçimde almış olursunuz.

Maslak’ta ofis tutmanın avantajları temel olarak bir şirket açma süreci ve girişiminde, esneklik ve kaliteli bir iş süreci kazandırmak, işlerinizde mühendisten mimara, emlakçıdan şirket içerisinde iş süreci ilerletecek herkes için tek yönden yönetim imkanını sizlere sunar.

Siz de buna göre paylaşımlı ofisler ya da doğrudan iş merkezlerine ait ofis ortamlarında başarılı iş süreci sürdürebilir, en iyi şekilde de ofis tutmanın yararlarından biri olarak paylaşımlı ofiste ekonomik koşullarda kendi ofisinizi yaratabilirsiniz. Beklentilerinizi karşılar nitelikte olan doğru adreslerle beraber ofiste bulunma, iş geliştirme gibi süreçler ev ortamında home ofis veya benzer çalışma düzenlerine göre daha hızlı ve pratik şekilde olacaktır.

Maslakta Ofis Hakkında Sorular

Maslakta Ofis kaçıncı tercihimde olmalıdır?

Ortalama olarak cevap vermek ilk 3 içerisinde yerini almasını tavsiye ederiz.

Taşınabilir ofisler mevcut mudur?

Hayır, şu anda sadece taşınamaz ofisler mevcuttur.

Maslaktaki tüm ofisler Sarıyer ilçesinde mi yer almaktadır?

Evet, hepsi Maslakta yer almaktadır.

Kaç yılda bir maslakta ofis sahibi olabilirim?

Ortalama olarak bir işletme açıldığında 19 yıl alabilmektedir. Bu kazancınıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Maslakta Ofis kimdir?

Maslakta ofis en basit ve uygun yöntemlerle ihtiyacınıza en uygun mekanı araştıran bir tüzel kişiliktir.

Maslakta ofisler ne zaman kuruldu?

1960'lı yıllar itibariyle ilk filizlerini atmaya başlamıştır.